• תיקון מזגנים בבאר שבע

  תיקון מזגנים בבאר שבע – תיקון רעש מזגנים תיקון מזגנים בבאר שבע

  טכנאים העוסקים בשירותי תיקון מזגנים בבאר שבע כבר התרגלו לקבל קריאות טלפון בסגנון, המזגן שלי מרעיד מאוד, אי אפשר להפעיל אותו בשל עוצמת הרעש. מתי אתה יכול להגיע ועוד. אז לפני שגם אתם מצטרפים אל הקוראים לעזרה בשל רעש במזגן כדאי לכם לנסות ולאבחן את המקור של הרעש, לעתים תוכלו לפתור את הבעיה לבד ולעתים תיאלצו להזמין טכנאי לשלם עבור עלות התיקון.

  תיקון מזגנים בבאר שבע – נסו לאבחן את התקלה לפני שהזמנתם טכנאי מזגנים

  מזגן הוא מכונה המפעילה רעש, אך במקרים רבים ייתכן כי הרעש שאתם שומעים אינו נובע דווקא מהפעלת המזגן, אלא מתקלות אחרות שאת רובן אפשר לתקן לבד.

  מזגנים מרכזיים מותקנים מעל לתקרה מונמכת, תקרת גבס או תקרת עץ דקורטיבית. בדרך כלל המזגן אינו אמור לגעת בתקרה המונמכת, אך לעתים עלול להיווצר מגע בין המזגן לבין התקרה המונמכת והמגע עשוי לגרום לרעש או לטרטור מעצבן. במקרה כזה הפרדת המזגן בין התקרה אינה עבודה של טכנאי מזגנים ובמקרים רבים תוכלו לפתור את הבעיה בעצמכם.

  חלק גדול מהרעש שמייצרת המערכת למיזוג האוויר נובע מהמעבר בין הצינורות. רעש במזגן עלול להיגרם מחיבורים שהתרופפו בין הצינור לדמפר או בין הצינור לגריל, מרשת שהתערערה ואינה מחוברת מספיק חזק, מפתחי נשיבה שנחסמו מסיבות שונות, מפילטר סתום שלא הורכב היטב לאחר הניקוי ועוד. בכל אחד מהמקרים קיים סיכוי רב כי תוכלו לתקן את התקלה בעצמכם.

  בדקו האם הרעש נגרם מהיחידה החיצונית של המזגן. בדקו אולי היחידה החיצונית אינה מחוזקת לקיר היטב, אולי אחת מרגליות הגומי התייבשה ונשמטה ממקומה, אולי כיסוי המתכת רופף, אולי שיח או ענף חדר ונתקע במאוורר ועוד.

  אם כל התשובות שליליות, כנראה שיש תקלה במזגן ואין מנוס, חייבים להזמין טכנאי מזגנים בבאר שבע. כדאי לדעת כי רוב התקלות הגורמות לרעש במזגן נובעות מתקלות במדחס או במאוורר. תיקון המדחס נחשב לאחד התיקונים היקרים ביותר, לפני שהטכנאי מתחיל לתקן, בקשו הצעת מחיר מפורטת וסופית. אם המזגן שלכם ישן כדאי לשקול האם משתלם יותר לקנות מזגן חדש על פני תיקון יקר.

  תיקון מזגנים בבאר שבע – עוד על תקלות נפוצות ועל מחירי התיקון

  על אף שמערכת הגז במזגן היא מערכת סגורה, תמיד בורח קצת גז מהחיבורים המקשרים בין צינורות הגז. כדי לוודא כי חסר במזגן גז, יש לבדוק את מצב הגז באמצעות שעון מיוחד ללחץ גז. טכנאי גז ותיק מסביר כי הלקוחות תמיד מניחים מראש כי חסר גז במזגן, אך רק בארבעים ושישה אחוז מהקריאות נמצא כי אכן חסר גז במזגן. עצה שלנו: אל תכניסו לטכנאי רעיונות, תנו לו לבדוק בעצמו את התקלה. טכנאי לא ישר עלול לנצל את הבורות שלכם ו"למלא גז" גם כשאין צורך. מילוי גז בממוצע עלול לעלות בארבע מאות וחמישים שקלים.

  תקלה נפוצה נוספת היא החלפת כבל, בעיקר קבל במדחס. עלות התיקון הממוצעת היא כשלוש מאות ושלושים שקלים.

  בעיות במאוורר הדורשות החלפת מאוורר חדש עלולות להגיע לסכומים גבוהים, עד לשמונה מאות שקלים בממוצע.

  תיקוני בעיות מגוונות במדחס עלולות לעלות למעלה מאלף שקלים, אך כדאי לדעת כי הסבירות לתקלות במדחס היא יחסית נמוכה.

  קיימות תקלות נוספות, אך הן נדירות מאוד. החלפת לוח פיקוד, פתיחת סתימה, החלפת חיישנים, החלפת עינית ועוד.

  תקלות כמו תיקון שלט של המזגן, תיקון חוטים שרופים, תיקון צינור ניקוז ועוד הן תקלות נפוצות שעלות התיקון שלהם זולה.

Author: