• טכנאי מכונות כביסה בבאר שבע

  טכנאי מכונות כביסה בבאר שבע – לתקן או לקנות מכונת כביסה חדשה? טכנאי מכונות כביסה בבאר שבע

  טכנאי מכונות כביסה בבאר שבע יודעים כי בעבר מכונת כביסה עלתה כסף רב והחזיקה מעמד שנים ארוכות. בשנים האחרונות חלק ממכונות הכביסה מיוצרות במזרח, הן הרבה יותר זולות, אך גם מחזיקות הרבה פחות זמן. ההחלטה אם לתקן מכונת כביסה או לקנות חדשה מושפעת ממספר גורמים, אחרי שתקראו את המאמר ההחלטה כבר תהיה הרבה יותר קלה.

  טכנאי מכונות כביסה בבאר שבע – מתי לקנות מכונה חדשה ומתי לתקן את המכונה הישנה?

  מכונת כביסה בת עשר שנים נחשבת למכונה ישנה וקשישה. אם המכונה שלכם עובדת כבר למעלה מעשר שנים, לא כדאי השקיע בה כסף בתיקונים. גם אם תחליפו היום חלק אחד, בקרוב מאוד תידרשו להחליף חלקים אחרים. אם מכונת הכביסה נמצאת אצלכם פחות מחמש שנים, כדאי להשקיע בתיקון.

  מכונת כביסה מורכבת מחלקים רבים, חלק מהם יקרים מאוד וחלק זולים מאוד. אם החלק שהתקלקל במכונה שלכם הוא חלק זול, כדאי להזמין טכנאי מומחה שבעלות כספית נמוכה יצליח להחזיר למכונה את כושר העבודה. אם החלק שאתם נדרשים להחליף הוא יקר, תלוי בגיל המכונה. אם המכונה עדיין חדשה, יחסית, כדאי להחליף, אם היא כבר עבדה שנים רבות, מומלץ לשקול קנייה של מכונת כביסה חדשה.

  עשו לכם כלל, כאשר מחיר התיקון עולה על שליש ממחיר קניית מכונת כביסה חדשה, אין סיבה לתקן את המכונה הישנה, בפרט אם היא כבר עובדת מעל לחמש שנים.

  סוג המכונה, איכות המכונה ומחיר המכונה הישנה הם בין הגורמים המשפיעים על ההחלטה האם לתקן או למכור. אם המכונה שלכם היא מכונה יקרה שיוצרה בחברה מפורסמת ואמינה, סביר להניח שגם אחרי התיקון היא עדיין תצליח לשרת אתכם בנאמנות עוד מספר שנים. במקרה כזה, כדאי להזמין טכנאי לתקן את המכונה.

  בכל מקרה שבו אתם מתלבטים אם לקנות מכונה חדשה או להשקיע בתיקון כדאי להתייעץ עם טכנאי מקצועי ואמין. טכנאי מכונות כביסה באר שבע רציני יעניק לכם הערכת מצב אובייקטיבית.

  טכנאי מכונות כביסה בבאר שבע – מהם התיקונים הנפוצים

  רוב התקלות הנפוצות במכונות הכביסה קשורות לתהליך חימום המכונה, לסתימות בצנרת, לדליפות מים או לתקלות בזרימת המים. הסיבות לתקלות אלו מגוונות, הן יכולות לנבוע מסתימה בצנרת הפנימית, מקלקול של גוף החימום, מבעיות בתרמוסטט ועוד.

  • כאשר מכונת הכביסה אינה מסיימת את התוכנית שנבחרה או שהיא מסיימת אותה מהר מדי, כנראה שיש בעיות בטיימר.
  • כאשר מכונת הכביסה אינה סוחטת את הכביסה או סוחטת חלש מדי, ייתכן ואחד המסבים במכונה שבור או שהפילטר סתום.
  • אם התוף במכונה אינו מסתובב או שהמכונה מרעישה מאוד, ייתכנו שתי תקלות, רצועת הנעה קרועה או תוף שבור או עקום.
  • כאשר מכונת הכביסה אינה נדלקת, זוהי תקלה הקשורה למערכת החשמל של המכונה. זו לא תמיד חייבת להיות תקלה חמורה, לפעמים ייתכן ויש בעיה בכבל החשמלי והחלפת הכבל בעלות זולה תפתור את הבעיה.
  תיקון מכונת כביסה – עשה זאת בעצמך

  לא כל תקלה במכונת הכביסה דורשת הזמנה של טכנאי מכונות כביסה. יש תקלות שאפשר לפתור לבד.

  כאשר המים לא יוצאים או שהמכונה אינה סוחטת היטב, ייתכן והפילטר סתום. ניקוי פילטר הוא אחד הפעולות הקלות ובכל חוברת הדרכה של המכונה תוכלו לקרוא איך לנקות את הפילטר בקלות.

  מכונת הכביסה לא נדלקת? לפני שאתם מזמינים טכנאי למכונת כביסה בדקו את חיבורי החשמל. במקרים רבים תופתעו לגלות כי הפקק בארון החשמל קפץ או שהשקע הוצא ממקומו.

  יש דליפת מים, המים יוצאים באיטיות? נסו לנקות את צינור הניקוז.

Author: